חייגו לפרטים והזמנות: 04-9502-666

סט מקלט

חברת מז"מ עוסקת בבנייה והתאמה של מקלט ביתי, במשך למעלה משלושים שנה. בין צוות עובדי החברה ישנם מהנדסים מוסמכים ועובדי מתכת מקצועיים אשר מתמחים בבניה והתאמה של מקלט ביתי לצרכים של הלקוח בהתאם כל התקנות וההנחיות הדרושות. מחברת מז"מ עובדת עם המכשור המתקדם ביותר ובהתאם להנחיות של כל הגופים הרלוונטיים לרבות מכון התקנים הישראלי , פיקוד העורף ו- ISO-9001 , כך שתוכלו לישון בראש שקט בידיעה שהמקלט אשר שנמצא בביתכם יספק לכם את כל ההגנה והביטחון בשעות משבר ובעת הצורך.

מקלט זהו מרחב מוגן אשר משמש כאזור מבוטח מפני מתקפות קונבנציונאליות ולא קונבנציונאליות לרבות הפגזות, פגיעת טילים, מתקפות אויר, לוחמה ביולוגית וגרעינית וכיוצא בזה. עד פרוץ מלחמת המפרץ הראשונה הצורה העיקרית של מקלט הייתה מקלט ציבורי אשר היה ממוקם ברחוב, בבתי ספר, במתנסים ובמרכזים שונים, לעיתים, במקרה הטוב ניתן היה למצוא מקלט גם במרתף הבניין. מקלט ציבורי הוא מקלט קשה לתחזוקה ועם השנים רמת התפקוד והשימושיות שלהם ירדה באופן משמעותי, מה גם שזמן ההגעה אליהם לעיתים ארוך מדיי ובכך למעשה הם אינם מספקים את ההגנה שהם אמורים.

במלחמת המפרץ התברר שצריך למצוא חלופה טובה יותר מפתרון של מקלט ציבורי לזמן מלחמה והתקבלה החלטה על בנייה של מרחבים מוגנים על שטח הדירה עצמה.