חייגו לפרטים והזמנות: 04-9502-666

סט ממ”ד

ממ"ד בהגדרתו הוא מרחב מוגן אשר נמצא בתוך שטח הבית. מלחמת המפרץ היוותה נקודת מפנה בתקנים והנחיות בתחום הבנייה והנדל"ן ולאחר המלחמה, לאור האיומים ללוחמה כימית וביולוגית, הוחלט, כאקט הגנתי, שכל מבנה חדש אשר יבנה צריך להכיל בתוכו ממ"ד.

מרחב מוגן אמור להיות עמיד ובעיקר אטום מפני עוצמות הדף של טילים, וכך גם מפני חדירה של גזים רעילים שונים לרבות מצבים של לוחמה כימית, ביולוגית וגרעינית. ההחלטה על הקמתן של יחידות ממ"ד בכל דירה התבססה גם על זמן ההגעה שמתקצר באופן משמעותי כשהמרחב המוגן נמצא מטרים ספורים מכל חדר בבית. יתרון נוסף שנובע מהקמתו של ממ"ד הוא שיפור ברמת התחזוקה שלו, שכן מדובר בחדר בבית שבמהלך סדר היום הרגיל מתפקד חדר לכל דבר ומטבע הדברים נהנה מתחזוקה ושימור אותם מקבלים יתר החדרים.

ממ"ד צריך לעמוד בתקנים שונים על מנת לתפקד בצורה יעילה ולספק לנו את ההגנה שהוא אמור, על כן חשוב שתפקידו את פרויקט בנייתו של ממ"ד בידיים אמינות ומנוסות.

חברת מז"מ פועלת בשוק למעלה משלושים שנה תוך מקצועיות ויעילות רבה. בעזרת צוות מהנדסים ועובדי מתכת מקצועיים אשר מתמחים בענף תזכו לקבל ממ"ד אשר תואם את הצרכים שלכם תוך אבזור ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר. חברת מז"מ מתחייבת לאמינות ובזכות הניסיון רב השנים, תוך הקפדה על כל כללי הבנייה והתקנות השונות תהינו מהמוצר הטוב ביותר.