תו תקן מכון התקנים תו תקן מכון התקנים
פיקוד העורף פיקוד העורף
מכון התקנים הישראלי מכון התקנים הישראלי
מיוצר בישראל מיוצר בישראל

דלתות ביטחון

דלתות ביטחון זה הנקודה הרגישה בכול ממ"ד או מקלט, לכן חשוב שיצרנים של דלתות ביטחון יהיו בעליי תו תקן המחמיר ביותר על ידי מכון התקנים. ישנם המון יצרנים של דלתות ביטחון גם בארץ וגם בחו"ל אך המטרה שלכם היא למצוא את המקצועי ביותר והמיומן ביותר מכיוון שיצור דלתות ביטחון ברמה גבוהה תהיה המגן שלכם בשעת צרה.

דלתות ביטחון לממ"ד אשר בנויים בצורה מקצועית ייתנו תוצאה טובה בשעת חירום, לדוגמא דלתות ביטחון בעת פגיעה ישירה בממ"ד ייצטרכו לעוף החוצה מהדף ובשביל תוצאה זו דלתות הביטחון ייצטרכו להיות בנויים ומורכבים בצורה מקצועית בעלת תו תקן.

עם השנים טכנולוגיית דלתות ביטחון התקדמה מאוד בגלל מחקר רב בתחום הבאליסטיקה של ההדף, בעזרת מחקר זה על השפעת המבנה בפגיעה ישירה דלתות ביטחון מיוצרות בצורה טובה יותר. גם מסגרת דלתות ביטחון היא חלק בלתי נפרד ממכלול דלתות ביטחון מכיוון שאם המסגרות חלשות לא משנה כמה דלתות ביטחון ייוצרו בצורה חזקה ומשוכללת אפקט ההדף אשר מעיף "החוצה" את דלתות ביטחון לא ייווצר בצורה טובה.

לכן שאתם פונים לחברה לייצור דלתות ביטחון בידקו טוב את וותקם בתחום ובאישורים לייצור דלתות ביטחון ממכון התקנים, ובכך תבטיחו את פעולות דלתות ביטחון שייפעלו במצב חירום.

 

אלקטרו קידום ושיווק
Free WordPress Themes, Free Android Games
04-9502666
mazam@mazam.co.il